ליצירת קשר
whatsapp
לימודי הייטק ב-INT LIVE
טלפון

לימודי סייבר – המלצות

INT College
לימודי סייבר המלצות

מתקפות סייבר בארץ ובעולם הפכו לכלי מלחמתי בזירה העסקית והביטחונית, ואנשי סייבר הגנתי והתקפי הם מהמבוקשים ביותר בעולם ההייטק ובסקטורים השונים. לימודי סייבר עוסקים באבטחת מידע ומעניקים את הידע והכלים לאחד המקצועות המרתקים, המאתגרים והרווחיים ביותר. רגע לפני שאתם מתחילים ללמוד, לפניכם לימודי סייבר – המלצות שכדאי ליישם כדי להירשם לקורס המתאים לכם ביותר.

בחרו במכללה עם המלצות בתחום הספציפי אותו אתם רוצים ללמוד

בדומה לאוניברסיטאות, המכללה יכולה להיות מצוינת, אך דווקא פחות מצטיינת בתחום אותו אתם רוצים ללמוד, וכמובן הפוך. כדאי לוודא שחוץ מהמלצות למוסד הלימודי, יש גם המלצות לתחום הספציפי אותו אתם רוצים ללמוד במכללה.

לפחות 300 שעות לימוד

קורס סייבר הוא קורס משמעותי שעתיד להוציא אתכם עם כלים פרקטיים וידע נרחב. מומלץ לבחור בקורס שמעניק לכם לפחות 300 שעות לימוד אקדמיות.

קורס שמשלב עבודה מעשית

מומלץ לבחור בקורס שמשלב במסלול שלו ניסיון מעשי, לדוגמה במסגרת האקתון, בו אתם מתרגלים מתקפות סייבר בחמ"ל אמיתי.

הכנה למבחני הסמכה בינלאומיים

מקצוע הסייבר הוא מקצועי בינלאומי, ואחד מהנחשקים ביותר שיש. בדקו האם הקורס מכין אתכם למבחני הסמכה בינלאומיים כדוגמת המכה Security+ של חברת   CompTIA והסמכת CHE של חברת EC-Council, או לכל הפחות האם הסילבוס של הקורס נותן לכם מענה למבחנים אלה.

שוחחו עם בוגר של הקורס

ניתן ואף מומלץ לשוחח עם בוגר של הקורס כדי לשמוע ממנו לא רק על טיב הקורס אלא על אפשרויות התעסוקה שאחריו, ועל האופן בו מעסיקים מסתכלים על בוגרי הקורס של המכללה.

בצעו השוואה בין הסילבוסים

בצעו השוואה בין הסילבוסים של הקורסים השונים לסילבוס של הקורס שמעניין אתכם על מנת לוודא שבקורס שלכם לא חסר מידע קריטי.

אל תוותרו על פרויקט גמר

הכרחי לבחור בקורס שמצריך מכם לעשות פרויקט גמר, ולא מומלץ לוותר עליו. פרויקט הגמר מהווה תוצר אותו אתם יכולים להציג בתהליך קבלת עבודה עם סיום הקורס.

 סיקרנו אתכם? אז אל תשארו במתח! הכנסו לפרטים נוספים על קורס Cyber Pro

לקביעת שיחת ייעוץ חינם

    שיחה עם נציג

    דילוג לתוכן