ליצירת קשר
whatsapp
לימודי הייטק ב-INT LIVE
טלפון

למה כדאי עכשיו להשתלב בקורס סייבר אונליין?

ירדן חיון
עולם הייטק

מכללת INT מציעה לכם להיכנס לעולם הסייבר המרתק, עם מגוון מסלולי לימוד אונליין המועברים ב- LIVE, עם אותם מרצים, אותם תכני לימוד – רק מהבית! בואו נראה למה דווקא עכשיו תחום הסייבר מתפתח , מה גורם לחברות סייבר לגייס מומחי סייבר ללא סוף ומהם היתרונות של לימודי סייבר אונליין במכללת INT?

עולם הסייבר משנה לשנה מתפתח, ונראה שדווקא משבר הקורונה  תרם להתפתחותו. חברות וגופים שלמים עברו לעבוד מהבית, ולכן זוהי שעתם של האקרים ופורצים המנצלים לרעה את המצב, מה שדורש מחברות סייבר לגייס לוחמי סייבר ומומחים שונים שיגנו על חומרים רגישים, ומנגד יפתחו כלים החיוניים למיגור פרצות אבטחה. מכללת INT לא נותרה אדישה למצב, והבינה שדווקא עכשיו יותר מתמיד יש צורך להכשיר מומחי סייבר שיאיישו משרות, ולכן פיתחה תוכניות ללימודי סייבר אונליין שיאפשרו לרכוש השכלה בתחום ולהשתלב במשרות מאתגרות.

בואו נדבר על מסלולי הלימוד ב- INT

מסלולי הלימוד של INT מתאימים גם לחסרי ניסיון בתחום שרוצים לפתח קריירה בעולם הסייבר המאתגר. דרישות הסף של הקורס כוללות אנגלית ברמה טובה ומעבר מבחן התאמה לקורס המתבצע אונליין, ולאחר מכן ניתן להירשם לקורס ולקבל ליווי אישי מצוות המכללה והמרצים כבר מהרגע הראשון.

המסלול כולל מכינה בתחום לימודי הסייבר המיועדת לחסרי רקע בסיסי, אך בעלי שנות ניסיון בניהול רשתות/ תקשורת או לחילופין בוגרי קורס "MCSA ניהול רשתות", יהנו מפטור מלא מהמכינה.

השלב הבא הוא מבוא ללימודי סייבר ואבטחת מידע הכולל את התכנים הבאים:

יסודות וטכנולוגיה – הכוללים את הבסיס בתחום הסייבר, כדוגמת טכנולוגיות רלוונטיות וחדשניות בתחום, מערכות הפעלה, כלי סייבר, שפות תכנות נבחרות ועוד.

לימודי סייבר למתקדמים – כוללים לימוד מעמיק של מושגים מעולמות הסייבר ההגנתי וההתקפי, תרגול והכרת מתקפות סייבר והגנות מפניהן, הצפנה, פריצת סיסמאות, תוכנה זדונית ועוד.

האקתון – תחום זה מתרגל באופן הכי קרוב למציאות את עבדותו של לוחם סייבר, ומאפשר לרכוש ידע מעשי. במהלך הלימוד נתחלק לצוות אדום (תוקפים) וצוות כחול (מגנים), כאשר הצוותים יתרגלו תקיפות והגנות סייבר אמיתיות. התרגול מבוסס על מתקפות סייבר שקרו בעבר בתעשייה, מה שמאפשר ללמוד בדרך היעילה ביותר את התחום.

על מנת להגדיל את הסיכוי להשתלב בתעשייה, מכללת INT עובדת בשיתוף פעולה עם חברות מהתעשייה, ולכן בוגרי לימוד אבטחת מידע יוכלו לקבל הצעות למשרות. כמו כן, בתום הקורס צוות המכללה יכין את המשתפים לשוק העבודה, כולל כתיבת קורות חיים, הכנת פרופיל LinkedIn הכנה למבחני ההסמכה, ראיונות עבודה ועוד.

איך נרשמים ללימוד סייבר במכללת INT?

  • נרשמים למסלול לימודי אבטחת מידע.
  • מרצים מהתעשייה יהיו זמינים ב- WhatsApp מרגע הרישום.
  • ממשיכים בפגישת היכרות עם המרצה ב-LIVE.
  • מקבלים מערכת למידה אונליין עם כל התכנים.
  • נהנים מגישה מלאה למערכת הלמידה – מכל מקום!
  • משלמים פחות, בהתאם למצב החדש!

כמה זמן נמשך הקורס?

460 שעות (360 שעות אקדמאיות בלייב, 100 שעות עבודה עצמית).

למה כדאי ללמוד דווקא במכללת INT?

מערך הלימוד של INT מתקדם מאוד ומאפשר למשתתפים להיות פעילים בשיעור ולקבל תשובות בלייב מהמרצים, ממש כמו בשיעור רגיל. אפשר גם  לצפות שוב ושוב בשיעורים, להיות בקשר תמיד עם המרצים בצ'אט או בווצאפ ולתרגל עם חברים מהכיתה. בתום הקורס תקבלו תעודת הסמכה ותוכלו לפתח קריירה נחשקת בתחום הכי חם בעולם ההייטק!

לקביעת שיחת ייעוץ חינם