ליצירת קשר
whatsapp
לימודי הייטק ב-INT LIVE
טלפון

CCNA

INT College
CCNA

כל מה שצריך לדעת על לימודי תקשוב CCNA

מה זה לימודי תקשוב CCNA? למה הם כל כך מאתגרים? ובמה אפשר לעבוד לאחר הקורס? תחום תקשוב CCNA הוא אחד התחומים הלוהטים בעולם תקשורת נתונים והוא מיועד לאנשים שמעניין אותם לתכנן מודלים, לנהל רשתות תקשורת ולכל מי שמעונין בדריסת רגל בעולם ההייטק המסקרן.

תקשוב CCNA נחשב לתחום בולט בעולם תקשורת נתונים, הוא מתפתח בקצב ומביא מגוון חידושים. במסגרת התפקיד צריך לספק מענה מקיף לעמדות קצה ולמשתמשים בארגון, בכל הקשור להתקנות ותקלות של התוכנות המשמשות לניהול רשתות.

בוגרי לימודי קורס תקשוב CCNA יוכלו להשתלב במגוון תפקידים מאתגרים בתחום של תקשורת נתונים, ולעבוד בין היתר על מודלים שפותחו על ידי חברת CISCO המהווים את הבסיס של הטכנולוגיות בתחומי תקשורת נתונים.

איזו תעודה מקבלים בתום הקורס?

במהלך לימודי קורס CCNA עוברים מבחנים מטעם חברת CISCO האמריקאית, ובתום הלימודים מקבלים הסמכה מטעמה. הקורס מכין היטב את התלמידים למבחני ההסמכה החיצוניים מטעם CISCO העולמית ובתום הלימודים התלמידים יקבלו תעודה בינלאומית – CCNA- CISCO CERTIFIED NETWORK ASSOCIATE. עם תעודה זו אפשר לעבוד במגוון חברות הייטק וחברות מתחומים שונים בתעשייה בתחום זה.

מה לומדים במסגרת קורס תקשוב ?CCNA

הקורס מכיל שני חלקים, החלק מעשי ותיאורטי. בחלק מהמעשי לומדים כיצד להתקין בשטח רשתות תקשורת עם כל הציוד הדרוש לכך. ההתקנה תעשה על בסיס תהליכי ניתוב שונים ועבודה עם פרוטוקולים, ולכן יש צורך בהיכרות עם פרוטוקולי IP. בחלק התיאורטי לומדים כיצד עובדות רשתות תקשורת בפועל בסביבת עבודה רחבה. כמו כן, לומדים מושגים רבים הקשורים לעולם זה, כמו תהליכים, העברת תשדורות, טיפול בנתבים ומתגים, טכנולוגיית wan&lan, ראוטרים ועוד. המטרה היא להכין את התלמידים למבחנים של חברת סיסקו העולמית, כדי שיוכלו לעסוק בתחום.

למי יתאימו לימודי CCNA?

קורס CCNA מיועד להכשיר סטודנטים ולאפשר להם לעבור את מבחני ההסמכה של CISCO. הקורס מתאים לאנשים המתעניינים בתחום ניהול רשתות המאתגר המכיל אתגרים רבים כמו התקנות, מענה לתקלות וכשלים ועוד. מאידך, הקורס מתאים גם לעובדים מתחומים דומים כמו IT המעוניינים להרחיב את הידע שלהם ולהתפתח לתחומים נוספים.

כמה מרוויח מומחה CCNA?

השכר של איש CCNA משתנה בהתאם לאופי התפקיד, סוג הארגון והוותק של העוד. השכר של איש CCNA ללא ניסיון בממוצע הוא בין 7,000-8,000 שקלים לחודש, עם ותק של 3-5 שנים יעמוד על 9,000 – 12,000 שקלים לחודש ועם ותק גבוהה יותר השכר יוכל להגיע ל- 15,000 – 20,000 שקלים לחודש!

במה אפשר לעבוד בתום הקורס?

בוגרי קורס תקשוב CCNA יקבלו תעודה בינלאומית, ולכן הם יוכלו לעבוד בארץ ובחו"ל במגוון תפקידים מאתגרים בחברות הייטק, סטארט-אפ וחברות מתחומי התעשייה המגוונים. בתום הלימודים אפשר לעבוד במגוון תפקידים כמו בתפקיד מנהל רשת, להשתלב בצוותי תמיכה, ובתפקיד מתקין בסביבה מרובת פרוטוקולים כמאבחן תקלות ועוד.

לקביעת שיחת ייעוץ חינם

    שיחה עם נציג

    דילוג לתוכן