ליצירת קשר
whatsapp
לימודי הייטק ב-INT LIVE
טלפון

קורס שיווק דיגיטלי – חשיבות הקורס

ירדן חיון
קורס שיווק דיגיטלי

האינטרנט הוא כלי אדיר להעברת מידע, לפרסום ולמכירות והשימוש בו מתרחב כל העת. אנשים וגופים שונים מנצלים אותו להעברת סוגי מידע שונים והם עושים זאת דרך אמצעים שונים ומגוונים. מרבית העסקים מתמודדים בעולם תחרותי וחייבים לפרסם את עצמם ולבלוט על מתחריהם. יותר ויותר עסקים בוחרים באינטרנט ככלי העיקרי לפרסום. הם עושים זאת לצד אמצעי פרסום אחרים, אבל היות והאינטרנט הינו כלי יעיל שיכול להפיץ מסרים במהירות רבה ולכל קצווי הארץ והעולם, הוא יכול להתאים מאוד למגוון רחב של עסקים. קורס שיווק דיגיטלי ייתן לכם את כל הכלים לפרסום באינטרנט.

לימוד ממוקד

סטודנטים הלומדים קורס שיווק דיגיטלי לומדים איך לשווק באינטרנט והתמחות בתחום זה יכולה לתת יתרון רב על כל עסק מקביל ומתחרה. שיווק דיגיטלי מתבצע במגוון דרכים והדרך הנכונה ללמוד על כל התחום היא באמצעות קורסים מיוחדים שנועדו לכך. המטרה הסופית היא לגרום לכמה שיותר משתמשי אינטרנט לצרוך את המוצר או השירות שלכם. פרסום ושיווק דיגיטלי טוב מניע אנשים לרכישה גם כאשר הם לא תכננו לקנות את המוצר והשתכנעו מהפרסום הנכון.

בניית אתרים

פרסום באינטרנט נעשה לרוב, באמצעות אתרים מיוחדים אשר כוללים תוכן מתאים, תמונות, סרטונים, איורים גרפיים וכדומה. יש צורך לדעת לבנות אתר כזה, לבחור את התוכן המתאים, ליצור הרמוניה נכונה בו ולערוך אותו בצורה ידידותית וקלה למשתמש. הרצון הוא למשוך את עיני הגולשים לצפייה ארוכה ככל האפשר. לגולשים יש מבחר אפשרויות והם עלולים לנוע במהירות מאתר לאתר. יש צורך לחבר את האתר לפעילות אחרת המשיקה לפעילות העסק כדי שיהיה ניתן להגיע אליו ממקומות שונים. יש צורך במדידת כל הפרמטרים השונים כולל כניסות לאתרים, פילוח הגולשים ועוד. כל מידע יכול לסייע למפרסם ויתרום לניהול המכירות שלו.

קידום אורגני וממומן

שיווק דיגיטלי נועד למצות את הפוטנציאל הטמון באינטרנט ובכלי שנקרא גוגל. יש צורך לקדם את האתר ועושים זאת בשני אופנים בולטים. יש קידום אורגני שמבוסס בעיקר על תוכן ועל מילות מפתח המתאימות לפעילות העסק. יש קידום ממומן שמבוסס על כמות ההקלקות על ביטויי מפתח. שתי הדרכים נועדו להוביל את העסק למקומות הראשונים בתוצאות החיפוש בגוגל כדי ליצור יתרון על אחרים. יש אפשרות להשתמש בכל אחת בנפרד או לשלב ביניהן. כל מנהל עסק יבחר את השיטה המתאימה לו על פי צרכיו, רצונותיו ויכולותיו הכספיות. תפקיד איש הפרסום הדיגיטלי הינו לייעץ ולהציג לו את האפשרויות השונות ואת כל הדברים הללו ניתן ללמוד במהלך קורס קידום אתרים שבמקומות מסויימים הוא נחשב ליחידה מתוך קורס שיווק דיגיטלי.

אמצעי ודרכי שיווק

במסגרת קורס שיווק דיגיטלי לומדים גם איך לנצל את הטלפונים החכמים לפעילות השיווקית של העסק. לומדים לנצל רשתות חברתיות כמו: פייסבוק, לינקדין, יוטיוב, טוויטר ואחרות. יש מגוון אפשרויות פרסום כמו שיווק במייל, אפשרויות ויזואליות כמו: תמונות, סרטוני וידיאו, אנימציות ועוד. כל איש שיווק דיגיטלי שיצליח לייצור מערכת יעילה יתרום לכל עסק.

לקביעת שיחת ייעוץ חינם