בודקי ספקים

60 שעות

תל-אביב

החל מ-10.11.2020

היקף שעות

​60 שעות אקדמיות

תנאי קבלה

ניסיון מצטבר מוכח של 5 שנים לפחות בתחום הגנת הסייבר בחברות עסקיות/ או בממשק עמן, תעודת סיום קורס באבטחת מידע/ הגנת סייבר בהיקף של 250 שעות לפחות או הסמכה בינ"ל מוכרת (CISM, CISA, CISO, CISSP)

בנוסף תדרשו לעבור ועדת קבלה בנושאים הבאים:

● הכרת מוצרי וטכנולוגיות הגנת סייבר
● טופולוגיות רשת מאובטחות
● ידע וניסיון בניתוח וניהול סיכונים
● כושר הבעה בכתב ובע"פ
● יכולת פרזנטציה גבוהה וטיפול בהתנגדויות
● עברית – שפת אם, אנגלית – ברמה גבוהה​

קהל יעד
  • הקורס מיועד למנהלי אבטחת מידע בעלי ידע ברגולציה ותקינה בינלאומית בתחום אבטחת מידע, יועצים בתחום אבטחת המידע וניהול סיכוני סייבר לחברות וארגונים, ובעלי ידע וניסיון בניתוח וניהול סיכונים.

על הקורס

תכנית לימודים

היום, יותר מתמיד, ארגונים רבים ברחבי העולם עומדים בפני סיכוני סייבר משמעותיים הנובעים מחשיפה לספקים, המספקים מוצר או שירות המהווים סיכון לחוסן אבטחת המידע והסייבר של הארגון, ובהתאם הארגון נדרש להתמודד עם הסיכון. תהליך זה נקרא "הגנה על שרשרת האספקה", ולך יש הזדמנות של פעם בחיים להיות בחוד החנית של ההגנה על הארגון!

​מרצה מוביל בקורס: 

עמיחי (עמי) ניסימוב, מרצה באקדמיה, יועץ ומלווה חברות מובילות בהייטק, פיננסים ותעשייה בתחומי אבטחת מידע וסייבר. בעל ניסיון עשיר של יותר מ 30- שנה במגוון תפקידים בכירים בתחומי ה- IT ובהם: סמנכ”ל מע’ מידע (CIO) בחברת רב בריח, סמנכ”ל, Managed Services פיתוח וניהול לקוחות בחברות אמדוקס, ECI. בוגר תואר ראשון בהנדסה ותואר שני במנהל עסקים (MBA) שניהם מאוניברסיטת תל אביב, קורס מנהלי אבטחת מידע וסייבר (CISO) בטכניון

להכשיר בודקי ספקים כגורמי בחינה, שיישמו את תהליך הערכת הסיכונים הארגוני, ע"פ הדרישות שהוגדרו ע"י מערך הסייבר הלאומי. מערך הסייבר הלאומי גיבש נוהל ותהליך אסדרה )רגולציה(, המבוסס על מפרט בדיקות אחיד לספקים והמלצות לגבי אופן הבדיקה של המפרט

| בין נושאי הלימוד:

    ● מבוא, מדיניות ונהלים

    ● אבטחה פיזית, המשכיות עסקית והגנה על מידע

    ● ניטור ובקרה

    ● עמדות קצה ושרתים

  •     ● ניהול אירוע סייבר

    ● מעגל הביקורת השלם

    ● ענן ופיתוח מאובטח

    ● תרגולים וסימולציות

להורדת סילבוס הקורס המלא בPDF

לייעוץ מקצועי והרשמה השאירו פרטים

וואטסאפ