ליצירת קשר
whatsapp
לימודי הייטק ב-INT LIVE
טלפון

הסבת מקצוע להייטק בגיל 40

INT College
הסבת מקצוע להייטק בגיל 40

הסבת מקצוע היא החלטה שנובעת ממספר סיבות, כשבראש ובראשונה נמצאות שתי סיבות עיקריות: תחושת חוסר סיפוק ושביעות רצון מהמקצוע, לצד הצורך לערוך שינוי בהכנסה – אם כי התנאי השני לא מחייב. הסבת מקצוע בגיל 40 היא אירוע בפני עצמו – מצד אחד, העובד כבר הספיק "לטעום" קריירה אחת, ומצד שני – יש לו את כל הזמן שבעולם לקריירה חדשה בהייטק שם הביקוש בשיא, האתגר גדול והשכר מתגמל ביותר.

הקשיים בהסבת מקצוע

כשמתעוררת המחשבה להסבת מקצוע, מתעוררות איתה תחושות של אופטימיות והקלה, אך מצד שני יתכנו גם תחושות של פחד, שכן אנשים בסביבות גיל 40 כבר נמצאים לרוב תחת התחייבויות בחיים כמו החזרי משכנתא וכדומה – וחוסר הוודאות עלול להשפיע עליהם בבחירה. כשמדובר בהסבת מקצוע להייטק, לפחות מבחינת הביקוש והשכר – אפשר להיות רגועים. ככל שנתעמק באפשרויות הפתוחות בפנינו, כך נגדיל את הסיכויים להסבה מוצלחת!

סייבר

תחום הסייבר הוא אחד התחומים המרתקים ביותר, והוא ללא ספק עונה על הצורך בריענון מקצועי, אתגר וסיפוק. במסגרת התפקיד, נדרשים להגן על מערכות ממוחשבות חיוניות מפני איומים של גניבת מידע, שימוש לרעה במידע, שיבוש מערכות וכדומה. תחום הסייבר מבוקש מאוד ומספק עתיד תעסוקתי יציב.

תכנות פייתון

שפת פייתון היא שפת תכנות פופולרית במיוחד, עושים בה שימוש במגוון עולמות ותשתיות. למעשה, כמה מהאתרים הגדולים והמוכרים ביותר מבוססים על שפת פייתון. אחד היתרונות של השפה עבור אנשים שעושים הסבה מקצועית הם חסרי ידע בתחום הטכני הוא קלות הלמידה וקלות השימוש.

בדיקות QA 

בדיקות QA הן בדיקות איכות לתוכנה, במטרה לבדוק את תקינותה בכל אחד משלבי הפיתוח ולוודא שהתוצאות בפועל תואמות לתוצאות הרצויות והצפויות ושאין באגים או פגים שעלולים להופיע כשהתוכנה תצא החוצה. תחום ה-QA הוא תחום מבוקש וחם עם שכר גבוה ואפשרויות קידום והתפתחות. 

דאטה סיינס

דאטה סיינס הוא אחד התחומים המרתקים בעולם ההייטק, ומשמעותו בנייה של תובנות עסקיות ממאסה גדולה של נתונים, וזאת באמצעות טכניקות שונות וביניהן מתמטיקה ומדעי המחשב. בניגוד למקצועות רבים בתחום ההייטק, דאטה סיינס הוא מקצוע שמצריך ידע קודם במקצועות כמו מתמטיקה, סטטיסטיקה או מדעי המחשב.

Full Stack

מפתח פול סטאק הוא מפתח ברוך כשרונות, מכיוון שהוא יכול לפתח הן עבור צד לקוח והן עבור צד שרת. אמנם מפתח Full Stack לא יכול לעבוד על פיתוח של מערכות או אפליקציות גדולות ומורכבות לבדו, אך הוא בהחלט עצמאי לפתח רכיבי תוכנה, לבצע תכנון של רכיבי יישום, להוסיף פיצ'רים וכדומה. בזכות הגמישות של המפתח והיכולת שלו לעבוד על מגוון רחב של פרויקטים, מדובר במקצוע מצוין במיוחד עבור מי שעושה את דריסת הרגל הראשונה שלו בהייטק.

Devops 

DevOps הוא תחום שנועד לשפר את התהליכים הטכנולוגיים והארגוניים בחברות לפיתוח תוכנה על ידי הקלת התקשורת בין צווי הפיתוח ויצירת סביבה שבה תהליכים מתנהלים בצורה חלקה ויעילה ככל הניתן. קורס DevOps לא מצריך ידע בתחום ההייטק, וניתן להתקבל למרבית הקורסים בתחום עם 12 שנו"ל / בגרות מלאה, אך יש צורך באנגלית ברמה טובה וידע בסיסי ביישומי מחשב. DevOps הוא שער לעולם ההייטק ומאפשר להיפגש עם מגוון מקצועות ותחומים.

עיצוב חווית משתמש  UX/UI 

עיצוב חוויית משתמש, ובקיצור UX/UI, הוא אחד התחומים המרתקים בהייטק, שדורשים המון יצירתיות, מחשבה והבנת הצרכים של בני האדם. למעשה, מדובר בתחום שהוא יותר עיצובי ופסיכולוגי מאשר טכני, ולכן הוא מתאים למנעד רחב של אנשים, ובפרט למי שכתיבה של קוד וניתוח של נתונים טכניים הם "סינית" בשבילו.

לקביעת שיחת ייעוץ חינם

    שיחה עם נציג

    דילוג לתוכן