ליצירת קשר
whatsapp
לימודי הייטק ב-INT LIVE
טלפון

לימודי תעודה אונליין

INT College
לימודי תעודה אונליין

האם אתם מרגישים שאתם תקועים בדרך ללא מוצא בקריירה שלכם? אם התשובה היא כן, תדעו שאתם לא היחידים. המון אנשים בשוק העבודה המודרני מרגישים אכזבה מסוימת בחייהם המקצועיים: שהם לא מרוויחים מספיק, לא זוכים להערכה, ובעיקר שאין להם אופק חיובי לשנים הבאות. עם זאת, לא פעם לאכזבה הזאת נלווית גם תחושת ייאוש: אין לנו ברירה אלא להמשיך לעשות את מה שאנחנו עושים, כי אחרת איך נתפרנס? 

נכון, האפשרות של הסבה מקצועית תמיד קיימת על פניו, איפשהו ברקע, אבל אנחנו רואים גם את המכשולים: גם ככה הזמן שלנו מוגבל, ועכשיו לנסוע כל שבוע למכללה חדשה ולעצור את החיים שלנו? זה משהו קצת בעייתי ותובעני מדי. מי מאיתנו שמגדל ילדים, יודע כמה הזמן שלנו יקר מכדי לצאת להרפתקאות כאלה. ובכלל, מה כבר נלמד שיוכל להכניס לנו כסף? 

האמת, שאם יש קצת רצון ונכונות, שום דבר לא אבוד. לא מעט אנשים היום גילו את האפשרות של לימודי תעודה אונליין, קרי לעשות קורסים במתכונת מקוונת, שמצד אחד מאפשרים גמישות ויעילות בזמנים (אפשר לתכנן את הזמנים בהם נתרגל, ולא צריך לשרוף שעות בפקקים), ומנגד "להרוויח" הכשרה איכותית שתאפשר לנו להרוויח משכורות יפות באמת, מבלי להידרש עכשיו להשקעה של כמה שנים כמו בלימודי תואר ראשון. אספנו עבורכם כמה אפשרויות לקורסים שאפשר לעשות בלימודי תעודה אונליין, שיכולים לעשות עבורכם שינוי אמיתי בחיים. 

מעצבי UI/UX 

יש לכם טאץ' לעיצוב ואסתטיקה? אולי מתאים לכם להפוך למעצבי UI/UX. מדובר באנשים האחראים על חוויית המשתמש, קרי על אפיון המוצר ועיצוב המוצר. מדובר בתפקיד מפתח בעולם ההייטק כיום, כזה ששכרו בצידו. קורס מעצבי UI/UX הוא קורס מרתק, בו תקבלו רקע על עיצוב, אפיון מוצר, ניהול מוצר, התנסות בפרויקטים מעשיים בחברות פעילות, והכרה עם מאחורי הקלעים של התעשייה. היופי הוא שאתם יכולים להירשם לקורס הזה גם אם אין לכם רקע מוקדם בהייטק, וגם אם אין לכם תואר. אתם רק צריכים אנגלית ברמת קריאה, ויכולת טכנית לדעת לעבוד עם מחשבים. הקורס הזה יכול לפתוח לכם דלת לעתיד מבטיח.  

בודקי תוכנה QA 

תפקיד קלאסי המתאים ללימודי תעודה אונליין, ויכול לפתוח לכם כניסה מהירה להייטק גם ללא רקע בתחום טכנולוגי, הוא התפקיד של בודק תוכנה. כיום בכל חברה המפתחת מוצרים יש מחלקה של בודקי תוכנה המבצעים הליכים שונים של בקרת איכות, ומטרתם לוודא שהתוכנה עובדת כמו שצריך וללא באגים. בדיקות אלו, המבוצעות על ידי אנשי ה-QA, הן חיוניות כדי להבטיח שהמוצר הסופי שמספקת החברה אכן עונה על צרכי הלקוחות. אתם יכולים להירשם לקורס QA, ולאחר סיום הקורס להיות במצב שבו אתם עובדים בהייטק ומשנים את החיים שלכם.  

דאטה אנליסט

לחלק מכם יש רקע מתמטי כלשהו, למשל אנשים שעובדים כחשבי שכר, עובדים עם סטטיסטיקה ועוד. עבור מי שיש לו רקע מתמטי סביר, יתכן שקורס של לימוד תעודה אונליין של דאטה אנליסט יתאים לו מאוד. דאטה אנליסט (או מנתח נתונים) אחראי על איסוף וניתוח של נתונים שונים שהארגון אוסף באמצעות מערכות שונות (לדוגמה CRM או ERP), ומחלץ מהן תובנות עבור אנשי קבלת ההחלטות. השכר ההתחלתי בתפקיד הזה הוא לא רע בכלל, וקורס דאטה אנליסט בלימודי תעודה אונליין יכול להיות בדיוק מה שאתם צריכים כדי להפוך את הקערה על פיה, ולהתחיל לחוש סיפוק בקריירה שלכם.  

קורס מפתח פייתון

האמת, לא תאמינו, אבל אפשר לעשות לימודי תעודה אונליין ולהפוך למפתחים. כן כן: אתם יכולים ללמוד תכנות בשפת פייתון מהבית. למי שלא מכיר, פייתון (Python) הינה אחת משפות התכנות הפופולריות והנפוצות ביותר כיום בעולם הטכנולוגיה וההייטק. זוהי שפת תכנות מודרנית, המבוססת על קוד פתוח ומאפשרת פיתוח מהיר ויעיל של מגוון אפליקציות ופלטפורמות. ל-Python יתרונות רבים: היא שפה גמישה ואינטואיטיבית (מה שנקרא "שפה עילית" או שפה טבעית), קלה יחסית ללמידה, ובעלת סינטקס פשוט ונקי. בקורס פייתון לומדים את הבסיס, את המבנים והכלים המרכזיים בשפה, ומתנסים בתכנות בפועל. היופי הוא, שאם יש לכם אנגלית טובה, ויש לכם קצת התמצאות עם מחשבים, אתם פשוט יכולים לברר ולהירשם, מבלי לעשות תואר לפני וכדומה. לימודי תעודה אונליין יהפכו אתכם למתכנתים, ותוכלו להגיע הכי רחוק בתעשיית ההייטק.  

לקביעת שיחת ייעוץ חינם

    שיחה עם נציג

    דילוג לתוכן