ליצירת קשר
whatsapp
לימודי הייטק ב-INT LIVE
טלפון

לימודי תעודה אונליין

INT College
לימודי תעודה אונליין

האם אתם מרגישים שאתם תקועים בדרך ללא מוצא בקריירה שלכם? אם התשובה היא כן, תדעו שאתם לא היחידים. המון אנשים בשוק העבודה המודרני מרגישים אכזבה מסוימת בחייהם המקצועיים: שהם לא מרוויחים מספיק, לא זוכים להערכה, ובעיקר שאין להם אופק חיובי לשנים הבאות. עם זאת, לא פעם לאכזבה הזאת נלווית גם תחושת ייאוש: אין לנו ברירה אלא להמשיך לעשות את מה שאנחנו עושים, כי אחרת איך נתפרנס? 

נכון, האפשרות של הסבה מקצועית תמיד קיימת על פניו, איפשהו ברקע, אבל אנחנו רואים גם את המכשולים: גם ככה הזמן שלנו מוגבל, ועכשיו לנסוע כל שבוע למכללה חדשה ולעצור את החיים שלנו? זה משהו קצת בעייתי ותובעני מדי. מי מאיתנו שמגדל ילדים, יודע כמה הזמן שלנו יקר מכדי לצאת להרפתקאות כאלה. ובכלל, מה כבר נלמד שיוכל להכניס לנו כסף? 

האמת, שאם יש קצת רצון ונכונות, שום דבר לא אבוד. לא מעט אנשים היום גילו את האפשרות של לימודי תעודה אונליין, קרי לעשות קורסים במתכונת מקוונת, לימודי תעודה ללא תואר שמצד אחד מאפשרים גמישות ויעילות בזמנים (אפשר לתכנן את הזמנים בהם נתרגל, ולא צריך לשרוף שעות בפקקים), ומנגד "להרוויח" הכשרה איכותית שתאפשר לנו להרוויח משכורות יפות באמת, מבלי להידרש עכשיו להשקעה של כמה שנים כמו בלימודי תואר ראשון. אספנו עבורכם כמה אפשרויות לקורסים שאפשר לעשות בלימודי תעודה אונליין, שיכולים לעשות עבורכם שינוי אמיתי בחיים. 

מעצבי UI/UX 

יש לכם טאץ' לעיצוב ואסתטיקה? אולי מתאים לכם להפוך למעצבי UI/UX. מדובר באנשים האחראים על חוויית המשתמש, קרי על אפיון המוצר ועיצוב המוצר. מדובר בתפקיד מפתח בעולם ההייטק כיום, כזה ששכרו בצידו. קורס מעצבי UI/UX הוא קורס מרתק, בו תקבלו רקע על עיצוב, אפיון מוצר, ניהול מוצר, התנסות בפרויקטים מעשיים בחברות פעילות, והכרה עם מאחורי הקלעים של התעשייה. היופי הוא שאתם יכולים להירשם לקורס הזה גם אם אין לכם רקע מוקדם בהייטק, וגם אם אין לכם תואר. אתם רק צריכים אנגלית ברמת קריאה, ויכולת טכנית לדעת לעבוד עם מחשבים. הקורס הזה יכול לפתוח לכם דלת לעתיד מבטיח.  

בודקי תוכנה QA 

תפקיד קלאסי המתאים ללימודי תעודה אונליין, ויכול לפתוח לכם כניסה מהירה להייטק גם ללא רקע בתחום טכנולוגי, הוא התפקיד של בודק תוכנה. כיום בכל חברה המפתחת מוצרים יש מחלקה של בודקי תוכנה המבצעים הליכים שונים של בקרת איכות, ומטרתם לוודא שהתוכנה עובדת כמו שצריך וללא באגים. בדיקות אלו, המבוצעות על ידי אנשי ה-QA, הן חיוניות כדי להבטיח שהמוצר הסופי שמספקת החברה אכן עונה על צרכי הלקוחות. אתם יכולים להירשם לקורס QA, במתכונת של קורס אונליין עם תעודה ולאחר סיום הקורס להיות במצב שבו אתם עובדים בהייטק ומשנים את החיים שלכם.  

דאטה אנליסט

לחלק מכם יש רקע מתמטי כלשהו, למשל אנשים שעובדים כחשבי שכר, עובדים עם סטטיסטיקה ועוד. עבור מי שיש לו רקע מתמטי סביר, יתכן שקורס של לימוד תעודה אונליין של דאטה אנליסט יתאים לו מאוד. דאטה אנליסט (או מנתח נתונים) אחראי על איסוף וניתוח של נתונים שונים שהארגון אוסף באמצעות מערכות שונות (לדוגמה CRM או ERP), ומחלץ מהן תובנות עבור אנשי קבלת ההחלטות. השכר ההתחלתי בתפקיד הזה הוא לא רע בכלל, וקורס דאטה אנליסט בלימודי תעודה אונליין יכול להיות בדיוק מה שאתם צריכים כדי להפוך את הקערה על פיה, ולהתחיל לחוש סיפוק בקריירה שלכם.  

קורס מפתח פייתון

האמת, לא תאמינו, אבל אפשר לעשות לימודי תעודה אונליין ולהפוך למפתחים. כן כן: אתם יכולים ללמוד תכנות בשפת פייתון מהבית. למי שלא מכיר, פייתון (Python) הינה אחת משפות התכנות הפופולריות והנפוצות ביותר כיום בעולם הטכנולוגיה וההייטק. זוהי שפת תכנות מודרנית, המבוססת על קוד פתוח ומאפשרת פיתוח מהיר ויעיל של מגוון אפליקציות ופלטפורמות. ל-Python יתרונות רבים: היא שפה גמישה ואינטואיטיבית (מה שנקרא "שפה עילית" או שפה טבעית), קלה יחסית ללמידה, ובעלת סינטקס פשוט ונקי. בקורס פייתון לומדים את הבסיס, את המבנים והכלים המרכזיים בשפה, ומתנסים בתכנות בפועל. היופי הוא, שאם יש לכם אנגלית טובה, ויש לכם קצת התמצאות עם מחשבים, אתם פשוט יכולים לברר ולהירשם, מבלי לעשות תואר לפני וכדומה. לימודי תעודה אונליין יהפכו אתכם למתכנתים, ותוכלו להגיע הכי רחוק בתעשיית ההייטק.  

קורס סייבר

קורס סייבר בתצורת לימודי תעודה עוסק באבטחת מידע בארגונים, והוא אחד התחומים המרתקים ביותר. ידוע שכשמידע זולג לידיים עוינות יכולים להיגרם נזקים עצומים והרסניים, ובמסגרת התפקיד של איש סייבר, הוא נדרש להגן על המערכות הממוחשבות מפני האיומים השונים – פריצות, דרישת כופר, שימוש לרעה, שיבוש במערכות ועוד. אנשי סייבר ניתן למצוא בחברות פרטיות, ציבוריות וממשלתיות, והתחום מספק אופק תעסוקתי יציב.

קורס דאטה סיינס

מדען נתונים עושה שימוש בכלים מתמטיים ותכנותיים לצד הבנה מעמיקה בתחום של למידת מכונה במטרה לחשוף מגמות ודפוסים מתוך מאגרי נתונים ענקיים שזורמים אל הארגון. מדובר בתחום יוקרתי, והלימודים מתאימים לאנשים עם רקע בעולם ההייטק, בפרט מתחום הנתונים – בין אם אנשים עם ניסיון מוכח במסגרת העבודה ובין אם לימודים.

DevOps

DevOps הוא תחום שנועד לשפר תהליכים ארגוניים וטכנולוגיים בחברות פיתוח תוכנה, תוך טיוב של התקשורת בין הצוותים. אחד היתרונות הגדולים בתפקיד הוא נגיעה בכל העולמות, וכך איש DevOps מתמקצע בתחומים שונים ויכול להתקדם לתפקידים שונים בענף ההייטק. לימודי  DevOps במסגרת של לימודי תעודה ללא תואר לא מצריכים ידע קודם בהייטק, אך יש צורך באנגלית ברמה טובה וידע בסיסי ביישומי מחשב.

Full stack

מפתח Full stack עובד הן עבור צד לקוח והן עבור צד שרת (מאחורי הקלעים של המערכת), בתפקיד שמהווה עבורו יתרון בתעשיית ההייטק בזכות הוורסטיליות שמאפשרת לעבוד על מגוון רחב של פרויקטים. כדי ללמוד להיות מפתח Full stack יש צורך בידע בסיסי בשימוש מחשב, אנגלית ברמה טובה וגם יכולות ריאליות מוכחות.

דוט נט

קורס דונט נט הוא קורס תכנות שמאפשר להתמקצע במספר שפות תכנות ובעיקר בשפת C, שהיא שפת קוד פתוח נוחה לעבודה ומתאימה גם לחסרי ניסיון. בקורס אמנם לומדים תכנות באופן מקיף ויסודי, אך אין צורך בידע קודם או בתנאי קבלה מרקיעי שחקים. כל מה שצריך זה לפחות 4 יח"ל במתמטיקה, חוש טכני ויכולת קליטה מהירה.

קורס ניהול רשתות

תוכנית לימודים יוקרתית להסמכת מנהלי רשתות בשיתוף Cisco Network Academy עם התמחות באבטחת מידע והכנה למבחני CCNA. הקורס, שאפשרי לבצוע גם במסגרת קורס אונליין עם תעודה, מכשיר לנהל את רשת המחשבים שהיא לב הארגון, תוך דאגה לכך שהרשת מתפקדת בצורה יעילה, אמינה ובטוחה. זהו אחד מהמקצועות הפופולריים בעולם ההייטק ומאפשר לבנות קריירה משגשגת בתוך זמן קצר יחסית. כדי ללמוד קורס ניהול רשת אין צורך בידע קודם, אך יש צורך בשליטה בשפה האנגלית וכמובן אוריינטציה בסיסית למחשבים ולשימוש באינטרנט.

לקביעת שיחת ייעוץ חינם

    שיחה עם נציג

    דילוג לתוכן