ליצירת קשר
whatsapp
לימודי הייטק ב-INT LIVE
טלפון

קורס QA – אוהבים לפתור בעיות? הקורס מיועד לכם

ירדן חיון
QA

עולם היי טק הולך ומתפתח בקצב מואץ. פיתוח מערכות מידע דורש אנשי מקצוע איכותיים, מיומנים ובקיאים, המסוגלים להעלות מערכות מידע אלו לאוויר בפרק זמן קצר וללא שיבושים או תקלות. כל חברת היי טק שמכבדת את עצמה שואפת למנף את עצמה, למזער עלויות ולמקסם רווחים. על מנת להשיג זאת קיימת דרישה לפיתוח תהליכי עבודה משוכללים ומושכלים יותר. חברות היי טק שאינן שומרות על ערנות מלאה, ובמערכות המידע שלהן ישנם באגים או תקלות שלא טופלו כראוי או לא טופלו בזמן- אינן שורדות לאורך זמן ומוצאות את עצמן חיש מהר "מחוץ למשחק". עולם ההיי טק הוא עולם תחרותי מאוד, וכדי לשרוד בו ואף לשגשג קיימת דרישה גבוהה מאוד לאנשי QA איכותיים . למה שלא תהיו אלו אתם?

במה עוסק קורס QA ?

קורס QA עוסק באבטחת איכות. תכני הקורס חולשים על יסודות תהליך אבטחת איכות, מחזוריות תהליכי הבדיקה וסקירת כלי הבדיקה. הקורס מאפשר לכם להתנסות באופן מעשי ולתפעל כלי בדיקה אוטומטיים שקיימים בתעשיית ההי טק וללמוד טכניקות תכנון וניהול בדיקות. קורס QA בנוי באופן כזה שעם סיום הקורס תוכלו להשתלב בהצלחה באחד המקצועות המרתקים והחשובים בתעשיית ההיי טק, ולתת מענה מקצועי בכל הנוגע למערכות מידע חלקיות ולא יציבות, תפעול וביצוע בקרות שוטפות. אנשי QA איכותיים נדרשים בכל חברת היי טק שמכבדת את עצמה, על מנת להטמיע מערכות מידע חדשות ולשמור על יציבות ותפקוד תקין- עכשיו הזמן שלכם להראות שגם אתם יכולים לעשות זאת

האם יש צורך בידע מקדים?

לא. קורס QA מתאים גם לאלו מכם שאינם באים מעולם המחשבים אולם מעוניינים להשתלם בו באמצעות הסבה מקצועית. מכללת iNT מעניקה לכם את כל הידע המקצועי והכלים הנכונים הדרושים לכם על מנת לבצע בקרת איכות ברמה גבוהה ולהתמודד בשטח עם בעיות בלתי צפויות. אם אתם מעוניינים לקחת חלק פעיל בעולם ההיי טק- עכשיו הזמן להסבה מקצועית. בידקו את כל הפרטים אודות הקורס, ולאחר מכן הירשמו למועד הקרוב. לימודי QA יפתחו לכם את הדלת לתוך עולם ההייטק.

לקביעת שיחת ייעוץ חינם