ליצירת קשר
whatsapp
לימודי הייטק ב-INT LIVE
טלפון

5 יתרונות ללמידה ב-LIVE ב-INT

5 יתרונות ללמידה ב- LIVE במכללת INT

מכללת INT מתאימה את מסלולי הלימודים למציאות החדשה, עם שלל קורסים המועברים ב – LIVE, עם אותם מרצים אהובים, תחושה של כיתת לימוד אינטימית ונוחות בלתי מתפשרת בשבילכם! זה הזמן שלכם לפתח קריירה נחשקת בהייטק בלי לצאת מהבית!

למה דווקא ב – LIVE?

#כיתות קטנות

INT מאפשרת לכם ליהנות מחוויית לימוד אינטימית, ולכן בכל כיתת לימוד יהיו עד 20 משתתפים בלבד. במהלך השיעור תוכלו להיות פעילים לגמרי, לשאול את המרצה שאלות, לעלות לשידור בקול ולבקש הסבר מהמרצה, לכתוב למרצה שאלות בצ'אט ועוד.

#מרצים מעולים

המרצים של INT מגיעים מלב התעשייה ועובדים בעולמות ההייטק, החדשנות והטכנולוגיה. המרצים לא מלמדים רק תאוריה, אלא תכנים פרקטים משולחן העבודה בתעשיית ההייטק, מה שיכין אתכם לעבודה בשטח.

#מתרגלים בלייב

במהלך השיעור, ואף אחריו תוכלו לתרגל בלייב את החומר הנלמד ולקבל פידבקים מהמרצים. אפשר גם לצפות שוב ושוב בשיעורים המוקלטים וכך לשנן היטב את החומר הנלמד.

#אפשר גם בפיג'מה

התחושה של שיעורי ה- LIVE היא של כיתה פרונטאלית, רק שאפשר ללמוד בפיג'מה מכל מקום שתרצו בלי לעמוד בפקקים, או להמתין לתחבורה ציבורית. כדי להיות פרודוקטיביים, תוכלו פשוט לשים אוזניות ולהיכנס ל'מוד' של לימוד.

#ליווי מלא מצוות המרצים

המרצים של INT אתכם מרגע הרישום ועד קבלת תעודת ההסמכה! המרצים מלווים כל משתתף מרגע הרישום ב– Whatsapp ולאורך כל הקורס, וגם מעניקים מפגשים אישיים ב– Live. הליווי האישי של המרצים מספק למשתתפים מוטיבציה ותחושה שיש תמיד עם מי לדבר, גם כשאנחנו מרוחקים.

איך עובד הרישום לקורסים ב- LIVE?

  • נרשמים למסלול הלימוד הרצוי דרך צוות הרישום.
  • מרגע הרישום המרצה יהיה זמין בשבילכם ב- WhatsApp.
  • ממשיכים בפגישת היכרות עם המרצה ב-LIVE.
  • מקבלים מערכת למידה אונליין עם כל תכני הלימוד.
  • נהנים מגישה מלאה למערכת הלמידה של INT מכל מקום!
  • משלמים פחות, בהתאם למצב החדש!

וזה עוד לא הכל… במהלך הלימוד תוכלו להשתתף, לשאול שאלות ב- LIVE ולקבל תשובות מהמרצה בשידור חי!

אז למה אתם מחכים? בואו לפתח קריירה נחשקת ולהשתלב בעולם ההייטק המאתגר!

 

 

 

 

 

לקביעת שיחת ייעוץ חינם

    שיחה עם נציג

    דילוג לתוכן