ליצירת קשר
whatsapp
לימודי הייטק ב-INT LIVE
טלפון

איך להגדיל עוקבים באינסטגרם? | המדריך

INT College
הגדלת עוקבים באינסטגרם

רשתות חברתיות משמשות כמעין מכרה יהלומים עבור בעלי עסקים, הרי מדובר על כלי שיווק המאפשר לקבל חשיפה גדולה ולעיתים בחינם לגמרי. אחת מהן היא אינסטגרם שהפכה בשנים האחרונות לכלי משמעותי לגיוס לידים, עוקבים וכמובן כלי לייצר באז וחשיפה גם לשימור ותחזוקת המותג. כשמדברים על אינסטגרם, אין ספק שהדבר המעניין יותר הוא כמות העוקבים, שחייבת לגדול מידי יום על מנת לקבל כמה שיותר חשיפה.

אתם בטח שואלים עכשיו את עצמכם "איך להגדיל עוקבים באינסטגרם?״. אז אם לאחרונה החלטתם לפתוח דף ולהתחיל לגייס עוקבים, או שהגעתם לתקופה ״יובש״ ללא עוקבים חדשים, המדריך הזה בשבילכם. הבאנו טיפים מעולים שיאפשרו לכם להגדיל את העוקבים באופן טבעי לחלוטין, והכי חשוב – לגייס עוקבים רלוונטיים.

מתחילים! איך להגדיל עוקבים באינסטגרם?

בנו קונספט לדף שלכם

חשוב להבין שבניגוד לרשתות חברתיות אחרות, אינסטגרם היא פלטפורמה ויזואלית, ולכן חשוב לבנות קונספט ויזואלי מושך שיגרום לעוקבים להתעניין בדף שלכם. ברגע שעוקב פוטנציאלי נתקל למשל בפוסט ונכנס לדף, הוא אמור לקבל החלטה תוך כמה שניות האם לעקוב או לא. כאן הרגש שלו נכנס לתמונה, הוא שואל את עצמו איזה ערך יהיה לי מהדף? ובמידה והשתכנע שיש כאן קונספט עם ערך, הוא בהחלט ילחץ על ה"Following".

מה זה אומר קונספט? זה יכול להיות טיפים מאוד ספציפיים על תחום מסוים, חלוקה ויזואלית יפה של הדף, סרטונים המלווים בטיפים קצרים, תמונות המראות הצלחה וכך הלאה. חשבו איזה ערך תוכלו להעניק ללקוח והציגו אותו בצורה ויזואלית מרשימה, והכי חשוב – תהיו עקביים במסרים.

תתחילו לעקוב אחרי אנשים

טוב, אנחנו לא מתכוונים שתכנסו ותתחילו לעקוב אחרי כל מה שיש, אלא עקבו אחרי דפים מעניינים וכאלה שהקונספט שלכם יכול לעניין גם אותם. לדוגמה, אם יש לכם עסק לייעוץ משכנתאות, עקבו אחרי דפים העוסקים בתיווך, בשיווק פרויקטים למגורים וכך הלאה. בדרך זו הדף אולי יחזיר לכם עוקב, וכך ייחשף גם לתכנים שלכם ואולי יפנה לכם לקוחות שקנו דירה וזקוקים לייעוץ ללקיחת משכנתא.

טיפ קטן: אם רוצים עוד טיפ של ״איך להגדיל עוקבים באינסטגרם?, פשוט היכנסו לדפים של מתחרים ועקבו אחרי העוקבים שלהם.

האשטגים איכותיים המתחברים באופן עקיף אליכם

להאשטגים יש כוח והשפעה גדולה על הגדלת כמות העוקבים, אולם עלינו לנצל אותם בצורה נכונה ומדויקת. השתמשו בלא יותר מ- 10 האשטגים בכותרת התמונה ועד 30 האשטגים בתגובות. שימו לב, התמונה תשותף בכל האשטגים שהשתמשתם בהם. לגבי סוג ההאשטגים, בחרו כאלה שיכולים להיות מחוברים אליכם באופן ישיר או עקיף, או האשטגים שיכולים לעניין את קהל היעד שלכם.

לדוגמה מאפרת לאירועים, תוכל לעלות תמונה של עבודה שלה ולהשתמש בהאשטגים מהתחום כמו שמלות לאירוע, אולם אירועים, תכנון חתונה ועוד. בכל מקרה, השתמשו במילות מפתח שיש להן הרבה פוסטים. 

הפציצו בסרטונים ורילסים

סרטונים ורילסים לא רק מגדילים את החשיפות, אלא מעלים גם את כמות העוקבים. אינסטגרם מעוניינת שמשתמשים יישארו כמה שיותר זמן, ולכן היא מציעה להם רילסים וסרטונים דומים (וגם בין לבין פרסומות), ולכן היא תעדיף לקדם סרטונים על פני פוסטים. ברגע שגולשים אהבו את הקונספט שלכם בסרטון, הם ייכנסו לדף ויהפכו לעוקבים. בכל מקרה, מומלץ. לייצר לפחות 2-3 פעמים בשבוע אינטראקציה עם העוקבים, אם זה דרך פוסט, רילס, סטורי, סרטון וכו׳.

ולסיום, השתדלו להיות עקביים עם המסרים והנה לכם כמות עוקבים שגדלה וגדלה.

לקביעת שיחת ייעוץ חינם

    שיחה עם נציג

    דילוג לתוכן