ליצירת קשר
whatsapp
לימודי הייטק ב-INT LIVE
טלפון

השכרת כיתת לימוד במכללה קיימת – היתרונות

INT College
השכרת כיתות

בשנים האחרונות מחירי הנדל"ן בישראל מסרבים לרדת מהכותרות, כשבדרך כלל במסגרת הכתבות העיתונאיות והטלוויזיוניות, מתמקדים בעיקר בציבור שוכרי הדירות ורוכשי הדירות. לעומת זאת מעט מאוד דובר על מצבם העגום של אנשי המקצוע הזקוקים לחללים לצורך העברת סדנאות או הרצאות למשל.

למעשה עלות השכירות החודשית של חלל הראוי להעברת הרצאות כה גבוהה, עד שישנם אנשי מקצוע רבים שפשוט נאלצים לוותר על תחום העיסוק החשוב הזה. החדשות הטובות הן שישנם מספר מוסדות לימוד שמאפשרים לשכור כיתות באופן קבוע או מזדמן כשנכון להיום השכרת כיתת לימוד מסתמנת כפתרון האידיאלי לקושי עמו נאלצים להתמודד מרצים הזקוקים לחללי הרצאות.
אם אתם מתלבטים כעת בנוגע לשכירת חדר לצרכים האלו או לצרכים דומים, הרשו לנו להזמין אתכם להקדיש כמה דקות כדי לקרוא את המאמר הבא שכתבנו במיוחד בשבילכם. ייתכן שהוא יחסוך לכם לא מעט כסף.

השכרת כיתת לימוד – מיקור חוץ הכרחי

בדיוק כפי שחברה גדולה כבר לא צריכה לדאוג לצי הרכב שלה, שכן ישנן חברות השכרת רכבים ובדיוק כפי שחברות בינוניות למשל כבר לא צריכות להקצות שטחים לטובת חדרי שרתים כיוון שישנן חברות המספקות שירותי מחשוב ואחסון מידע, כך גם אין שום סיבה שתתחזקו כיתת לימוד בשביל הרצאות. מדובר למעשה במיקור חוץ, המאפשר לכם להתמקד בעיסוקי הליבה שלכם, כלומר בהרצאות ובסדנאות.
לפיכך במקום לדאוג לתשלום הארנונה, חשבונות המים והחשמל ובמקום שתצטרכו לדאוג לניקיון הכיתה, לתחזוקה שלה, לריהוט, לציוד החשמלי, כלומר למקרן, למכונת הקפה או למערכת ההגברה, כל שתצטרכו לעשות הוא לשלם סכום מסוים באופן קבוע או מדי הרצאה ובזה נגמר הסיפור. ועל כך נאמר: איך לא חשבו על זה קודם?

היתרון הפרקטי

היתרון המשמעותי ביותר העומד לצד האפשרות של השכרת כיתות, בא לידי ביטוי בכך שכיתות הלימוד המוצעות למרצים הן חללים שמראש יועדו למטרות לימודיות. אי לכך, בניגוד למשל לחלל הביתי שלכם או לכל חלל אחר לצורך העניין, שלא תוכנן מראש למטרות אלו, הן מאובזרות למשעי בכל הציוד והריהוט הדרושים ובנוסף מאופיינות בבידוד אקוסטי מצוין.
כמו כן בניגוד לאפשרות של שכירת כיתה מסוימת באופן קבוע, כאשר שוכרים כיתות באופן מזדמן ממוסד לימוד העוסק בתחום, ניתן לבחור כיתות בגדלים שונים בהתאם לצורך. חשוב להבין שבניגוד לשכירה של כיתה מסוימת, הכובלת את המרצה לכמות מסוימת של משתתפים, האפשרות של שכירת כיתות לימוד ממוסד מוכר מאפשרת למרצה להימנע ממצבים שבהם כיתה גדולה מדי תשרת כמות מצומצמת של משתתפים או לחילופין שכיתה קטנה מדי תיצור תחושה של צפיפות ומחנק בקרב קבוצה גדולה מדי של משתתפים.

לא לוותר על שום הזדמנות

רבים לא יודעים זאת, אבל ישנם מוסדות לימוד המספקים את האפשרות לשכור כיתות לימוד באזורים שונים בארץ לפי הצורך. כך לדוגמה מכללת נס המובילה את תחום השכרת כיתת לימוד, מאפשרת לכל המעוניין בכך לשכור כיתות בקמפוס ירושלים, באר שבע, רחובות ותל אביב. האפשרות הזו מטבע הדברים לא קיימת כששוכרים כיתה בעיר מסוימת, מה שמחייב את המרצה להתמקד באזור מסוים אחד בלבד.

לקביעת שיחת ייעוץ חינם

    שיחה עם נציג

    דילוג לתוכן