ליצירת קשר
whatsapp
לימודי הייטק ב-INT LIVE
טלפון

מה צריך כדי להיות מנהל רשתות

INT College
מה צריך כדי להיות מנהל רשתות

האם זה מתאים לכל אחד?

מנהל רשתות הוא מקצוע מבוקש בכל תחומי התעשייה והעסקים, והביקוש למנהלי רשתות טובים רק הולך וגדל עם הזמן. מכללת INT מציעה למתעניינים בתחום קורס מקיף לניהול רשתות מחשבים ותקשורת, שמעניק לבוגריו את כל הידע והכלים הנדרשים להתחיל לעבוד בתחום מרתק ומתפתח זה.

הסמכות בינלאומיות של מיקרוסופט וסיסקו

הדבר הראשון שנחוץ לכם על מנת להיות מנהלי רשתות הוא ידע והסמכה מוכרים. בוגרי קורס מנהלי רשתות תקשורת ומחשבים של מכללת INT ניגשים לבחינות ההסמכה של חברות מיקרוסופט וסיסקו, ולאחר שהם עוברים אותן בהצלחה, הם יוצאים לשוק העבודה מצוידים בהסמכות שיאפשרו להם להשתלב בעבודה בכל רחבי העולם. מיקרוסופט שולטת ברחבי העולם בתחום מערכות ההפעלה, ומעל לשמונים אחוזים של רשתות תקשורת המחשב כיום מבוססים על טכנולוגיות של חברת סיסקו. משום כך בחרו במכללת INT לשלב את הלימודים לשתי ההסמכות, של מיקרוסופט וסיסקו, בקורס אחד.

לימודי CCNA

ידע תיאורטי וניסיון מעשי

בכדי שתוכלו להיות מנהלי רשתות תקשורת ומחשבים מעולים, עליכם להיות בעלי ידע תיאורטי ומעשי, מכללת INT מעניקה לסטודנטים תשתית ידע רחבה, הכוללת חומרים מטעם מיקרוסופט וסיסקו, וחומרי לימוד של מכללת INT . במסגרת הלימודי CCNA הסטודנטים רוכשים ניסיון מעשי, וכן נדרשים להגיש פרויקט שמאפשר להם ליישם בצורה מעשית את החומר הנלמד.

זיקה לתחום

אם אתם אוהבים לאתגר את עצמכם בפיתרון בעיות, וקיימת בכם תשוקה ללמוד ולהתקדם, ואם תחום המחשב, ובעיקר תקשורת מחשבים, מעניינים אתכם, הרי שניהול רשתות מחשבים ומערכות תקשורת הוא תחום התפור לפי מידתכם. בכדי להתקבל ללימודי קורס ניהול מחשבים רשתות ותקשורת מיקרוסופט וסיסקו, להסמכות בינלאומיות 2016 MCSA ו CCNA, נדרשים ידע וניסיון בעבודה עם מחשבים, ושליטה בשפה האנגלית. לאחר סיום הקורס, תוכלו להתחיל במסעכם לעבר קריירה מתפתחת ומצליחה.

מקצועות העתיד

אין עוררין על כך שניהול רשתות מחשבים ותקשורת הוא בין מקצועות העתיד, ובעולם בו מקצועות מסורתיים נעלמים, מי שישכיל להשתלם ולהתמחות במקצוע עם אופק ארוך טווח, יעשה בחוכמה. במכללת INT  מזמינים אתכם לבנות לעצמכם עתיד מקצועי בטוח ומרתק.

לקביעת שיחת ייעוץ חינם

    שיחה עם נציג

    דילוג לתוכן